
Динамометричний ключ TOPTUL 1" x 1250 mm 200-1000 Nm ANAM32A0
39 439 ₴
- Немає в наявності
- Код: ANAM32A0
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Динамометричний ключ TOPTUL 1" x 1250 mm 200-1000 Nm ANAM32A0
| Тип: | Динамометричний |
| Форма ключа: | Прямий |
| Приєднувальний квадрат: | 1" |
| Довжина: | 1250 мм |
| Зусилля: | 200-1000 Нм |
| Похибка: | ±3% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір приєднувальних головок | 1" |
| Затискне зусилля | 1000 H*m |
| Довжина інструменту | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 439 ₴
