
Ключ динамометричний тріскачковий 3/4"x1150 mm 150-750Nm TOPTUL ANAM2475
30 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: ANAM2475
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ динамометричний тріскачковий 3/4"x1150 mm 150-750Nm TOPTUL ANAM2475
| Тип: | Динамометричний |
| Форма ключа: | Прямий |
| Приєднувальний квадрат: | 3/4" |
| Довжина: | 1150 мм |
| Зусилля: | 150-750 Нм |
| Похибка: | ±3% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Затискне зусилля | 750 H*m |
| Довжина інструменту | 1150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 520 ₴
