
Пневмошланг на котушці (подовжувач пневматичний) 20атм 9,5x13,5мм 15м TOPTUL KHAP1015E
17 148 ₴
- Немає в наявності
- Код: KHAP1015E
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пневмошланг на котушці (подовжувач пневматичний) 20атм 9,5x13,5мм 15м TOPTUL KHAP1015E
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга TOPTUL KHAP1015E використовується разом з пневматичними інструментами.
ОСОБЛИВОСТІ
- Полегшений;
- Настінний, Авто-перемотування;
- Простота установки в будь-якому місці;
- Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотувати повітряний шланг;
- Поставляється з настінним / стельовим кронштейном;
- Для обслуговування авто.
| Довжина: | 15 м |
| Внутрішній діаметр: | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр: | 13.5 мм |
| Максимальний тиск: | 20 Бар |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | Поліуретан |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче середовище | Повітря |
| Довжина | 15 мм |
| Робочий тиск | 20 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 148 ₴
