
Візок з інструментом пересувна TOPTUL 7 секцій 211 од. GCAJ0066
73 355 ₴
- Немає в наявності
- Код: GCAJ0066
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Візок з інструментом 7 секцій 211 од.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі інструментів | 211 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 857 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Матеріал кейса: металевий візок |
| Кількість одиниць | 211 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір фасаду | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 355 ₴

