
Візок з інструментом пересувна TOPTUL 5 секцій 157ед. GCAJ0006
49 832 ₴
- Готово до відправки
- Код: GCAJ0006
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тележка с инструментом 5 секций 157ед.
Комплектація візка: GCAT0701 GCAT2402 GCAT7202 GAAT0802 GAAT1603 GCAT1101 GBAT0303 GBAT0402 GBAT0401 GAAT0805Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі інструментів | 157 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 722 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір фасаду | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 832 ₴



