
Головка-бита 1/4" HEX TOPTUL 7 мм (цільна) BCDB0807
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: BCDB0807
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка-бита 1/4" HEX TOPTUL 7 мм (цільна) BCDB0807
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 7 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/4" Розмір: HEX 7мм Довжина: 19,5 мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип біти | Шестигранні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
