
Ключ свічний з магнітом Т-подібний TOPTUL 16мм L450мм CTHB1645
686 ₴
- Готово до відправки
- Код: CTHB1645
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ свічний з магнітом Т-подібний TOPTUL 16мм L450мм CTHB1645 виготовлений з високоякісної хромванадієва сталі. Зручна Т-подібна ручка, шарнірне з'єднання, магнітний фіксатор, можливість використовувати спільно з тріскачкою або комірчиком, з приєднувальним квадратом 3/8, робить зручною роботу, в обмеженому просторі моторного відсіку. Ідеально підходить для роботи в обмеженому просторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Тип ключа | односторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Свічковий |
| Розмір | 16 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴


