
Вороток 3/8" 200 мм TOPTUL з плавальною головкою CTCK1220
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: CTCK1220
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вороток 3/8 з плавальною головкою 200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Тип інструменту | вороток Т-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Торцевій |
| Довжина інструменту (мм) | 200 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 3/8" Довжина: 200 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴
