
Торцева насадка HEX TOPTUL 19 мм L79 мм 3/4" BCDA2419
353 ₴
- Готово до відправки
- Код: BCDA2419
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева насадка HEX TOPTUL 19 мм L79 мм 3/4" BCDA2419
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Розмір max | 19 мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 3/4" Розмір: HEX 19мм Довжина: 79мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип біти | Шестигранні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴
