
Інструментальна візок з набором інструментів TOPTUL (Pro-Line) 7 секцій 227ед. GCAJ0012
76 512 ₴
- Готово до відправки
- Код: GCAJ0012
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок з інструментом (Pro-Line) 7 секцій 227ед.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі інструментів | 227 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1015 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Матеріал кейса: металевий візок |
| Кількість одиниць | 227 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 512 ₴





