
Ключ накидний вигнутий TOPTUL (кут 75°) 24х27мм AAEI2427
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: AAEI2427
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ накидний вигнутий TOPTUL (кут 75°) 24х27мм AAEI2427.
Особливості:
- Хром-ванадієва сталь;
- Зігнутий на 75° для зручної роботи в поглибленнях;
- Високий крутний момент у 1,6 рази порівняно з стандартом ANSI і DIN;
- Сатинова хромована обробка;
- Метрична Система вимірювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
