
Ключ накидний вигнутий TOPTUL кут 45° 32мм односторонній (ударний, під подовжувач) AAAV3232
1 447 ₴
- Немає в наявності
- Код: AAAV3232
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключ накидний вигнутий TOPTUL кут 45° 32мм односторонній (ударний, під подовжувач) AAAV3232
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 32 мм |
| Тип ключа | односторонній (ударний) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴
