
Вороток (квадрат 1/4"- бітотримач 1/4") TOPTUL AREA0808
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AREA0808
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вороток (квадрат 1/4 - бітотримач 1/4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 185 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Тип інструменту | вороток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шарнірний |
| Довжина інструменту (мм) | 185 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/4" Довжина: 185 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
