
Головка RIBE TOPTUL M12x100 мм 1/2" BCRA1612
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: BCRA1612
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка RIBE TOPTUL M12x100 мм 1/2" BCRA1612
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм мм |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Розмір: RIBE M12 Довжина: 100мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип біти | RIBE (шестигранна зірка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴
