
Торцевий ключ L-типу TOPTUL 16x16 мм AEAE1616
618 ₴
- Немає в наявності
- Код: AEAE1616
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцевий ключ L-типу TOPTUL 16x16 мм AEAE1616
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Торцевій |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Г-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴
