
Домкрат підкатний 3т 130-410 мм TORIN T83003
4 325 ₴
- Немає в наявності
- Код: T83003
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Домкрат підкатний 3т 130-410 мм TORIN T83003.
Домкрат підкатний T83003 фірми TORIN використовують в аматорській та професійній сфері на станціях тих обслуговування. Підкотний домкрат T83003 має висоту, приблизно 130 мм. Водночас максимальна висота підіймання 410 мм, це дає змогу працювати з легковими авто. Домкрат має гарну стійкість під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Висота підйому | 410 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 325 ₴
