
Тріскачка 1/2" TOPTUL 36 зубців, під телескопічний подовжувач CHAG1636
867 ₴
- Готово до відправки
- Код: CHAG1636
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тріскачка 1/2"
з можливістю встановлення телескопічного подовжувача
- Довжина: 360 мм
- Матеріал: сталь CR-MO (хромо-молібденова) підвищеної міцності
- Матеріал руків’я: металева, ергономічна
- Приєднувальний профіль: 1/2"
- Механізм тріскачки: 36 зубців, забезпечує мінімальний крок 10°
- Конструкція: подовжена, забезпечує більший важіль під час закручування та відкручування
- Сумісність із подовжувачами: можливість використання з телескопічним подовжувачем COAI1633 TOPTUL довжиною 325 мм
Ергономічний дизайн руків’я забезпечує надійний хват і комфорт під час роботи навіть у найскладніших умовах. Тріскачка оснащена прапорцевим перемикачем. Виготовлена з високоміцної сталі CR-MO, забезпечує високу функціональність, роблячи інструмент незамінним як для автолюбителів, так і для професіоналів.
Користуючись інструментами TOPTUL, ти почуваєшся майстром найвищого класу.
Робота з професійними інструментами високої якості завжди приносить задоволення — ти завжди впевнений у їхній довговічності, точності виконання та універсальності.
Професійні інструменти TOPTUL створені професіоналами для професіоналів — це гарантія успіху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 360 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тріскачки |
| Форма ключа | Прямий |
| Вид | Трещеточный |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴

