
Головка 12-гранная свечная TOPTUL 14мм 3/8" 12 гр. с пружинным фиксатором BAAX1214
235 ₴
- Готово до відправки
- Код: BAAX1214
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка 12-гранна свічкова TOPTUL 14мм 3/8" 12 гр. з пружинним фіксатором BAAX1214
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 3/8" |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 14 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 63 мм |
| Тип | Головки торцеві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
