
Набір трубчастих торцевих ключів TOPTUL 6-32мм 15ед. GAAD1510
16 259 ₴
- Немає в наявності
- Код: GAAD1510
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір трубчастих торцевих ключів TOPTUL 6-32мм 15ед. GAAD1510 в металевому кейсі хромовані, матові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість ключів в наборі | 15 |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип ключа | торцевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Торцевій |
| Кількість предметів, шт | 15 |
| Розмір | 6-32 мм |
| Тип | Набори ключів |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 259 ₴
