
Набір інструментів у візку TOPTUL 8 секцій 360 од. JUMBO GT-36001
119 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: GT-36001
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тележка с инструментом 8 секций 360ед. JUMBO
Даний набір виготовлений з якісних матеріалів і має довічну гарантію якості (при правильному використанні). Набір поставляється в ударопрочной візку, що забезпечує надійне, безпечне зберігання і транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі інструментів | 360 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 8 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 995 мм |
| Глибина | 498 мм |
| Ширина | 862 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Матеріал кейса: металевий візок |
| Кількість одиниць | 360 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір фасаду | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 276 ₴



