
Набір ударних головок TOPTUL 1" 24-41мм 8ед. GDAD0803
5 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDAD0803
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних головок TOPTUL 1" 24-41мм 8ед. GDAD0803 розмірами 24, 27, 30, 32, 33, 36, 38, 41мм в залізному кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1" |
| Кількість предметів в упаковці | 8 |
| Тип | Набори торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 860 ₴
