
Набір головок і вороток №14 (8~15, 17, 19, 22мм) ЧН14 (Чернігів)
507 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЧН14
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір головок і вороток №14 (8~15, 17, 19, 22мм) ЧН14 (Чернігів).
У набір входять 11 головок під приєднувальний квадрат 1/2" розмірами 8-22мм і до них Г-подібний вороток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴
