
Ключ торцевий двосторонній шарнірний TOPTUL 16х17мм AEEC1617
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: AEEC1617
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ торцевий двосторонній шарнірний TOPTUL 16х17мм AEEC1617
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шарнірний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
| Тип ключа | шарнірно-торцевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 258 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴
