
Красконагнетательный бак 2 літри з фарбопультом AUARITA PT-2-2.0
3 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT-2-2.0
+380 (67) 349-99-80
Наталья- +380 (50) 138-76-52Ольга
- +380 (97) 746-21-75Ксения
- +380 (63) 743-24-56Станислав-Дропшиппинг
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красконагнетательный бак 2 літри з фарбопультом AUARITA PT-2-2.0
Характеристики:
| Тип: | HP (Високий тиск) |
| Матеріал бачка: | металевий |
| Обсяг бачка: | 2 л |
| Робочий тиск: | 22-43 (max 50) psi |
| Діаметр форсунки: | 2.0 мм |
| Подача повітря: | різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою 1/4 (в комплекті швидкознімне з'єднання "тато" 1/4) |
| Зовнішній діаметр чорного шланга: | 14 мм |
| Зовнішній діаметр червоного шланга: | 12 мм |
| Крок різьби на шлангах: | М12х1.25 |
| Вхід повітря: | 1/4" |
| Вхід фарби: | 3/8" |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 410 ₴
